Осушувачі Trotec TTK - рішення при затопленні приміщень та прориві води

Затопило, прорвало трубу - що робити: поради!

  Якщо Ви є домовласником, незалежно від того, чи проживаєте Ви в своїй оселі або здаєте її в оренду, одна з найгірших речей, яка може з Вами статися - крім природних катаклізмів, таких як повені та паводки, які торкнулися чималої кількості регіонів в різних країнах після недавніх сильних проливних злив, місячна норма яких випала на протязі 24х годин - це понести збитки від руйнівного впливу несправностей або аварій, пов'язаних з водопостачанням.

   Їх причини можуть бути самими різними: розрив або протікання водопровідної системи або її сполучних елементів, зламана посудомийна або пральна машина, забитий водостік, дефектний або протікаючий дах, а також неякісно проведені роботи і використання дешевих матеріалів.

   Але незалежно від першопричини того, через що затопило Ваше приміщення, перше, що вам потрібно, - це вжити заходів. І зробити це потрібно якомога швидше!

 

callback-form

 

  Правильні заходи щодо усунення затоплення

Как сохранить дом при затоплении - шаг 1Перший крок - це, звичайно ж, знайти та усунути причину.

 

Как сохранить дом при затоплении - шаг 2Другий крок - прибрати надлишки води та привести житло до ладу.

 

Как сохранить дом при затоплении - шаг 3Третій крок полягає в тому, щоб усунути наслідки аварії.

 

 

 

    Прорвало трубу, або зламалася система автоматичного поливу або сталося протікання води - потрібно зробити все необхідне для того, щоб Ваша власність не втратила свою цінність. Крім цього, одна із самих важливих цілей на цьому етапі - запобігти поширенню цвілі, яка швидко розростається при високому рівні вологості, тобто в умовах високого вмісту води в повітряних масах. Якщо цю проблему проігнорувати, вона може не тільки перетворити Ваш будинок в ідеальну локацію для зйомок фільмів жахів, але також вкрай згубно позначиться на Вашому здоров’ї.

Наслідки після затоплення

  Отже, давайте повернемося до першого кроку.

  Після того, як була виявлена ​​причина прориву води, в залежності від типу проблеми і особливостей архітектури будинку, Вам потрібно залучити фахівців, які зможуть виявити причини пошкоджень завданих водою та допомогти усунути наслідки даної аварії. За допомогою професіоналів, Ви зможете не тільки визначити масштаби збитків, але також розробити подальший план дій і заходів, які необхідно вжити.

 

Яке обладнання радять фахівці

  Фахівці, що працюють в даній сфері, використовують професійне обладнання, яке було спроектовано таким чином, щоб відповідати покладеним на нього вимогам і виконувати поставлені завдання з максимальною ефективністю.

  Комерційні осушувачі TTK від Trotec - це саме такі професійні агрегати.

Осушувачі для усунення наслідків затоплення

  Крім того, що ці пристрої мають дивовижну осушувальну продуктивність до 400 л в день (що відповідає чотирьом відрам або майже повній ванні води), вони також відрізняються міцною і довговічною конструкцією. Ця їх особливість не тільки гарантує, що вони можуть витримати удари і поштовхи в повсякденному використанні (особливо при переміщенні агрегату з одного місця в інше) але також і те, що Ви зможете отримати максимальну користь від цього високоякісного продукту та домогтися найкращих результатів, які збережуться протягом багатьох років.

Промисловий осушувач trotec TTK 170 s для усунення потопу  До цього слід додати той факт, що ці пристрої зручні в обслуговуванні та надзвичайно прості у використанні. Як правило, вони оснащені великими гумовими не мазкими колесами та регульованою ручкою для зручності їх транспортування. Крім цього, дані агрегати мають вбудований подвійний лічильник, який реєструє кількість годин роботи і кількість енергії споживаної пристроєм - важливий фактор при роботі зі страховими компаніями, які, як правило, покривають цей тип додаткових витрат. Таки чином у Вашому розпорядженні буде знаходитися особливо надійний і виключно ефективний комерційний осушувач.

  Все це говорить про те, що комерційні агрегати серії TTK від Trotec мають набагато більше переваг, ніж звичайні осушувальні прилади, а саме - висококонкурентні ціни та неперевершене співвідношення ціни і якості.

  Це означає, що тепер немає нічого, що завадило б Вам уважніше ознайомитися з окремими моделями та обрати те обладнання, яке найбільше відповідає Вашим індивідуальним вимогам.

   TTK 170 S може стати відмінним варіантом, з огляду на те, що тепер ця модель коштує значно дешевше - відвідайте наш інтернет-магазин, щоб дізнатися більше про цей надпотужний, але легкий осушувач!

  Якщо ж Ви шукаєте щось більш компактне або менш потужне, то, можливо, Ви захочете дізнатися більше про нашу чудову лінійку високоякісних, недорогих, стильних компактних моделей осушувачів, призначених спеціально для будинку або офісу. Телефонуйте і ми розповімо всі подробиці.

  Trotec: Мы завжди тут, для Вас!

{{brief}}

Наверх