Осушувачі повітря в домашніх умовах

Підвищена вологість - це проблема, яка може спіткати кожного і де завгодно. Найчастіше з нею можна зіткнутися в підвалах, в квартирах, особливо на верхніх поверхах через протікання даху, в приватних будинках, винних погребах і т.д. Проблеми вогкості проявляються не відразу, проте, якщо з нею не боротися, наслідки можуть бути дуже серйозними, аж до вимушеного капітального ремонту.
 
Ознаками підвищеної вологості в приміщенні є:

  • вікна, що регулярно «запотівають»;
  • поява грибка і темних плям в кутах і на стелі;
  • скупчення конденсату на меблях та інших поверхнях.

Волога згубно впливає на ремонт, меблі, вироби з паперу та шкіри. Також вогкість створює сприятливе середовище для росту та розмноження цвілі і грибків, які не тільки завдають матеріальної шкоди, а й шкодять здоров'ю, загострюючи легеневі захворювання і астму.

 

ЧИМ ДОПОМОЖУТЬ ОСУШУВАЧІ TROTEC?

Побутові німецькі осушувачі Trotec - одні з найефективніших інструментів в боротьбі з вологістю в будинку. Для боротьби з вогкістю в домашніх умовах у Тротек є:

  • адсорбційні осушувачі серії TTR;
  • конденсаційні осушувачі TTK;
  • осушувачі з елементом Пельтьє TTP.

Пристрої серії TTR трохи більш стійкі до низьких температур, в той час як модельний ряд серії TTK працює при температурі від + 5°С до + 35°С. Залежно від потужності агрегату, ви можете підібрати той осушувач, який повністю охопить потрібне вам приміщення. Для боротьби з вологістю в санвузлах та ванних кімнатах є мініатюрні пристрої TTP.

Всю зайву вологу осушувачі збирають в бак для конденсату, який потрібно спустошувати в міру наповнення. Сучасні моделі мають захист від переливу, тому при наповненні ємності, пристрій автоматично відключиться. Багато моделей мають таймер і датчики вологості для точного контролю рівня вологості в приміщенні.

Відмінною рисою осушувачів повітря Trotec є стильний і компактний дизайн, завдяки якому пристрої органічно вписуються в інтер'єр квартири або приватного будинку. Їх можна ставити навіть в спальню або дитячу, так як працюють вони практично безшумно. Ви також можете застосовувати їх в льохах, підвалах, коморах та інших схожих приміщеннях з поганою системою вентиляції. Налагодити ідеальний мікроклімат в будинку дуже просто, разом з осушувачами повітря Trotec.
 

Будинок
Квартира
Винний льох
Комори
Підвал
Рішення і поради по осушенню в побутових умовах
Как высушить стены, убрать сырость в подвальном помещении за сутки
Как высушить стены, убрать сырость в подвальном помещении за сутки
Детальніше
Как сушить влажный чеснок применяя осушители Trotec
Как сушить влажный чеснок применяя осушители Trotec
Детальніше
Осушение винных погребов. Поддержание нормы для успешного брожения
Осушение винных погребов. Поддержание нормы для успешного брожения
Детальніше
Осушители Тrotec TTK – решение при затоплении помещений и прорыва воды
Осушители Тrotec TTK – решение при затоплении помещений и прорыва воды
Детальніше
Наверх