Застосування осушувачів Trotec в промисловому середовищі

Промислові осушувачі повітря - унікальні продукти від німецького бренду TROTEC, пропонують енергоефективні технічні рішення для точної підтримки параметрів мікроклімату для умов конкретних технологічних процесів або для зберігання продукції. Інновації корпорації TROTEC спрямовані на те, щоб знаходити унікальні і 100% вигідні рішення по осушенню повітря для різноманітних промислових застосувань, тим самим забезпечуючи перевагу своєї продукції перед конкурентами.
   

Призначення промислових осушувачів

Промислові осушувачі - це сучасне енергоефективне обладнання.

У промисловості агрегати, осушуючі повітря, і системи осушення застосовують для:

  • контролю і підтримки нормативних параметрів мікроклімату в різних технологічних процесах,
  • створення необхідних за нормативами безпеки праці умов для зайнятих у виробництві людей,
  • попередження втрати продукції і матеріалів на будь-якому етапі технологічного ланцюжка через підвищену вологість повітря,
  • підтримки найкращої якості та збільшення термінів зберігання продукції,
  • запобігання корозії і безпечної роботи обладнання, збільшення терміну його експлуатації,
  • збільшення ефективності капіталовкладень в технології і на будь-яких етапах виробництва - від цеху до кінцевого споживача.

 

Типи промислових осушувачів

В основному, в промислових умовах застосовують осушувальні агрегати конденсаційного і адсорбційного типів, чітко і постійно контролюють точку роси при різних температурних умовах повітряного середовища.

Осушувачі можуть працювати як в безперервному режимі - з максимальною продуктивністю осушення, так і управлятися таймером, вбудованими або віддаленими гігростатами.

 

Конденсаційні осушувачі в промисловості

Конденсаційний принцип заснований на осіданні вологи з повітря на холодній поверхні теплообмінника з холодоагентом і відведенням конденсату в ємність або в дренаж. Такі конденсаційні осушувачі в стаціонарному або мобільному виконанні працюють з внутрішнім повітрям окремих приміщень, без або з домішуванням свіжого повітря. Процес конденсації ефективніше проходить при плюсових температурах, тим самим обумовлюються умови використання осушувачів такого типу.

 

Адсорбційні роторні осушувачі повітря

Адсорбційні осушувачі найчастіше обладнані обертовим сорбційними ротором. Вологе повітря пропускається через ротор, а його гігроскопічна поверхня поглинає вологу. Осушене повітря потім випускається в приміщення. Температура повітря в приміщенні не так дуже впливає на процес вбирання вологи, оскільки осушення перезволоженого силикагеля проводиться іншим потоком повітря, підігрітим електронагрівачем. Вологе повітря може відводитися назовні з приміщення. Осушувачі адсорбційного типу можуть працювати при низьких температурах, до мінус 15 ... 20 °C, що робить можливим їх застосування в холодних складах або в суворих умовах виробництва або будівництва.

 

Унікальні рішення по осушенню повітря від ТРОТЕК - для промислового застосування

Фахівці Trotec мають величезний досвід впроваджених і успішно працюючих по всьому світу проектів по осушенню повітря. Вони точно знають, як контролювати вологість в промисловій сфері, оскільки швидко реагують на найактуальніші потреби ринку і пропонують економічно вигідні рішення по управлінню мікрокліматом для конкретних промислових застосувань.

Розглянемо широко відомі і перспективні для впровадження в нашій країні сфери застосування осушувальних агрегатів і систем осушення повітря від Trotec.

   

  1. У харчовій промисловості осушувальні агрегати Тротек підтримують необхідні санітарно-гігієнічні умови, забезпечують максимальну продуктивність технологічних ліній, кардинально скорочують брак продукції та збільшують прибуток від виробництва. Контроль точки роси, концентрації вологи в повітрі цеху, складу або супермаркету важливі для всього технологічного ланцюжка в харчовому виробництві: від зберігання вихідної сировини і продуктів до потрапляння на полиці магазину. Виконання осушувачів з нержавіючої сталі ідеальні для умов з високими санітарно-гігієнічними вимогами. 

Приклади: осушувачі на молокозаводах, в кондитерському цеху, у виробництві морозива, в пивоварнях, в виноробнях, у виробництві кави, цукру, чаю, тютюну, в холодних складах, в виготовленні сиру, на м'ясокомбінатах, в ліофілізаціонних тунелях, при заморожуванні напівфабрикатів і овочів, заморожування м'яса і риби, в овочесховищах, в залах і складах супермаркетів, на складах, де зберігаються спеції, борошно, цукор, сіль та інші продукти.  

Моделі осушувачів Trotec, які застосовуються в харчовій промисловості і здатні працювати з контролем вологості і робочих температур в широких межах:                                                                                                                                                                                      

 

  2. На різних етапах будівництва осушувачі Тротек допомагають скоротити терміни проведення оздоблювальних робіт і періоди висихання бетонних перекриттів та стяжок, зменшити загальні витрати на будівництво і терміни проведення робіт, осушити підвали та гаражі, підготувати будівлю під оздоблювальні роботи і здачу в експлуатацію.
Найбільш зручні в застосуванні на будмайданчиках переносні і мобільні адсорбційні осушувачі повітря серії TTR. Вони витривалі і невибагливі, продуктивні в найважчих умовах, можуть працювати по одному або в каскаді. Вражають продуктивністю і ефективною роботою на вологовидалення навіть при найнижчій точці роси моделі TROTEC TTR 400, TTR 500 D.
До розряду популярних на будівництві продуктів Trotec відносяться численні конденсаційні моделі серій DH, DH-S і DH-VPR +. Всі вони вражають відмінною ефективністю осушення при невисоких експлуатаційних витратах. Широко застосовуються і мобільні осушувачі для будівельних робіт серії ТТК: TROTEC TTK 125 S, TROTEC TTK 380 ECO та інші.

  3. Для умов електронної промисловості і на електромеханічних заводах контроль рівня вологості і усунення загрози корозії надзвичайно важливий. Осушувачі Trotec серій TTR і DH є високопродуктивним рішенням для систем технологічного кондиціонування. Приклади: TTR 800, TTR 2000, TTR 5200 та багато інших.

Завдяки наявності спеціальних сорбційних роторів осушувачі серії TTR є одними з найекономічніших осушувачів в своїй категорії!
Серія DH - професійні економічні моделі конденсаційних осушувачів високої продуктивності, адаптовані для складних виробничих умов. Є виконання DH 150 BX ES з нержавіючої сталі, моделі DH 300 BH, що працюють при високих температурах, до +70 °C.

Такі осушувачі можуть застосовуватися і для роботи в автомобілебудуванні, де неприпустима корозія металів, в збиральних і електромеханічних цехах, в авіабудуванні, на автозаводах, на електростанціях і при ремонті суден. Кожна виробнича технологія аналізується і адаптується для найбільш вигідного використання даних агрегатів в конкретній сфері промисловості.

  4. У сталеливарній і металургійній промисловості контроль рівня вологості важливий для попередження розвитку корозії металевих виробів як при технологічних операціях так і в період зберігання готових металевих виробів. Сталь починає кородувати при відносній вологості близько 50 відсотків. Якщо відносна вологість перевищує 50 відсотків, швидкість окислення до 2000 разів вище, ніж при низькому рівні вологості.
Для забезпечення продуктивності обладнання та запобігання збільшенню кількості браку Trotec пропонує високоефективні рішення для осушення: стаціонарні адсорбційні осушувачі промислового типу серії TTR. Вони також забезпечують ефективне осушення всіх складських приміщень для всебічного захисту готової продукції від вологи.

  5. Унікальна розробка від Тротек - рішення для трейлера TTR Cargo, що підійде для будь-яких погодних умов: потужні осушувачі TTTR 5200, TTR 6600 та TTR 8200, які поставляються в готовому вигляді і можуть бути інтегровані в трейлер. Це універсальні сушильні агрегати для високопродуктивних застосувань в конкретній ситуації.

 

 

  6. У сільському господарстві промислові осушувальні агрегати і системи осушення знаходять застосування в агрокомплексах по вирощуванню свиней та на конезаводах, де вирішують безліч завдань по нормалізації потрібних кліматичних умов. Тут цінується універсальність мобільних або стаціонарних осушувачів Trotec серії TTR, які використовуються в складі обладнання для вентиляції та кондиціонування, для створення ідеальних умов для утримання та вирощування тварин і птахів. Для скорочення енергоспоживання дуже важлива функція регенерації тепла осушувальних систем і установок та можливість регулювання обсягу осушеного повітря. Враховується також можливість роботи агрегатів в агресивних середовищах.

 

  7. У фармацевтиці застосування настінних осушувачів серії DH і осушувачів стаціонарної установки серії TTR давно стали запорукою успішного бізнесу. Підтримуючи необхідний рівень вологості навіть при низьких точках роси, осушувальні системи дуже швидко окупаються. Порошок, мікстури, драже, капсули, гігроскопічні матеріали, упаковка, обладнання, містяться в найбільш захищених від псування умовах. Тротек реалізував цілий ряд сучасних проектів для такого виробництва із застосуванням мобільних або стаціонарних осушувачів, є успішні рішення для модернізації застарілих систем кондиціонування.
Адсорбційні осушувачі типу «D»: TTR 400 D та TTR 500 D, в стандартній комплектації оснащені інноваційним регулятором обсягу повітря Duoventic. Таким чином, обидва вентилятора окремих повітряних контурів можуть управлятися незалежно за допомогою безступінчастого електронного регулювання. Це важливо для застосування в умовах упаковки або роботи з сипучими матеріалами.

 

  8. Автосервіс не обходиться без осушувачів: ними успішно користуються великі автосалони, станції автосервісу, мийки машин, підземні і наземні автопаркінги.

 

  9. Комерційні об'єкти типу готелів, пансіонатів, баз відпочинку, СПА, льодових арен, аквапарків та інших об'єктів також не обходяться без осушувачів Тротек. Починаючи від продуктивних переносних (TROTEC TTR 200, TROTEC TTR 300), мобільних осушувачів серії TTK (TTK 380 ECO з температурним діапазоном 5° - 32°C) або мобільних серії TTR, аж до потужних TTR 8200, - для кожного випадку у Тротек знаходиться індивідуальне і економічно вигідне рішення.

 

  10. Осушення, регенерація тепла та очищення повітря - ці три якості потужних і економних осушувачів серії TTR важливі в кораблебудуванні і морських вантажоперевезеннях.    Приклади: на верфі корисний TTR 1400, а в трюмі - DH 150 BX.

 

  11. Особливо важливі осушувачі повітря для підтримки санітарно-гігієнічних умов в умовах складського зберігання і логістики. Вони не допустять появи конденсату, туману і льоду в зонах холодильних камер, в зонах завантаження/розвантаження, в складах і сховищах. Запобігти конденсації і контролювати вологість можна за допомогою промислових адсорбційних осушувальних агрегатів серії TTR та індустріальних осушувачів серії DH.

 

  12. Особливо цінні осушувачі у виробництві паперу, в друкарнях і видавництвах, а також на складах, де зберігається готова продукція.

 

  13. Осушувачі Trotec промислового типу незамінні для підрозділів МНС при усуненні наслідків повеней та інших стихійних лих. Це стійкі до найважчих умов і безвідмовні помічники в боротьбі з затопленнями будівель та споруд.

 

   
  14. Крім всіх раніше згаданих застосувань, промислові осушувачі Тротек застосовуються на енергопідстанціях, на водонасосних станціях, у спа-центрах, в музеях і книгосховищах, в архівах, на залізниці, в супермаркетах і в багатьох інших випадках.

 

  15. Ефективні осушувачі промислової продуктивності, що випускає Trotec, також застосовуються в виставкових павільйонах, в музеях, на льодових аренах, в книгосховищах, в центрах обробки даних, архівах і в бібліотеках.
 

Висновки

Промислові осушувачі TROTEC - це інноваційні, енергоефективні та перспективні технічні рішення для бізнесу і виробництва, з швидкою окупністю, німецькою надійністю і 100% відповідальністю за якість продукції, що випускається.
Щоб визначитися, як застосовувати промислові осушувачі повітря, якщо є проблеми з підвищеною вологістю повітря або коли контроль мікрокліматичних умов у виробництві недостатній, необхідно звернутися до фахівців. Консультанти Тротек допоможуть знайти оптимальне за витратами і найбільш економічно вигідне рішення. 

Для ковбаси
Для м'яса
Морозиво
Сир
Для зберігання овочів
Реалізовані рішення в промисловій сфері
Наверх