Осушувачі на складах і сховищах

Як відомо, для правильного зберігання тієї чи іншої продукції потрібно дотримуватися певних норм. Одним з найважливіших показників є рівень вологості в складському приміщенні. Надмірно висока вологість може нанести шкоду:

  • стінам в приміщенні;
  • здоров'ю співробітників
  • об'єктам, які зберігаються на складі.

Сирість сприяє розвитку цвілі, чиї спори потім поширюються повітряним шляхом. Особливо вона небезпечна на сховищах з зерном та іншою харчовою продукцією, так як призводить до її швидкого псування. Для меблевих шоу-румів, текстильних і металургійних підприємств, стоянок техніки і т.п. підвищена вологість загрожує корозією металевих виробів, псуванням сировини, розбуханням і гниттям деревини, деформацією виробів. Відвологла, непридатна продукція - це величезні збитки для будь-якого підприємства, будь то підсобка невеликого магазину або ангар.

Однак всіх негативних наслідків можна уникнути, якщо купити осушувач Trotec. Така кліматична техніка допоможе усунути і контролювати кількість води в повітрі, не даючи вийти вологості за встановлені норми. Широкий модельний ряд промислових та побутових осушувачів дозволяє знайти рішення під кожну конкретну задачу. 

 

ЧОМУ TROTEC?

Німецькі осушувачі повітря - це надійна техніка з розширеними можливостями. В асортименті Trotec є конденсаційні побутові моделі, які усунуть вологу при температурі вище 10-15°С, наприклад TTK 25, E TTK 30 E, TTK 110 HEPA та ін.
Вони підійдуть для невеликих комор в торгових точках, кафе та аптеках.

Для великих складських приміщень у Trotec теж є рішення - серії адсорбційної промислової техніки. Такі моделі осушувачів видаляють вологу за рахунок стиснення повітря навіть при мінусовій температурі навколишнього середовища. Діапазон температур у різних моделей може коливатися від - 30°С до + 40°С, що дозволяє підібрати пристрій під ваш тип приміщення. Забезпечте захист вашого бізнесу з осушувачами повітря Trotec.
 

Фармацевтика
Продовольчі товари
Магазини
Поліграфія
Текстиль
Реалізовані рішення в складських приміщеннях
Надежность и качество: осушение хранилищ для удобрений
Надежность и качество: осушение хранилищ для удобрений
Детальніше
Осушение воздуха на фармацевтических складах и в аптеках с помощью оборудования Тротек
Осушение воздуха на фармацевтических складах и в аптеках с помощью оборудования Тротек
Детальніше
Осушение и очистка воздуха на складе
Осушение и очистка воздуха на складе
Детальніше
Хранение лука в овощехранилище
Хранение лука в овощехранилище
Детальніше
Наверх