Osushitel.ua PROM

Повнофункціональне представництво інтернет-магазину https://osushiteli.ua на платформі PROM.ua.

м. Київ проспект Степана Бандери, 28а (Б), 3 поверх
Вентбазар

Інтернет-магазин з продажу і впровадження обладнання сучасних енергоефективних систем HVAC. Компанія Вентбазар має солідний досвід в реалізації найрізноманітніших проектів на об'єктах житлового та комерційного будівництва, в створенні унікальних систем обробки повітря, що включають вентиляцію, кондиціювання, осушення, очищення і зволоження повітря.

м. Київ проспект Степана Бандери, 28А
Розетка

Найбільший онлайн-рітейлер в країні, де представлена широка номенклатура товарів побутового та комерційного призначення, з побутовим кліматичним обладнанням включно.

м. Київ
IClimat (АйКлімат)

Компанія АйКлімат спеціалізується на продажу та впровадженні кліматичного обладнання для житлових будинків і комерційних об'єктів.

обл. Київська с. Софіївська Борщагівка, вул. Амосова, 22
KlimatON

Головним напрямком діяльності інтернет-магазину Кліматон є продаж різноманітної теплотехнічної продукції для комфортного мікроклімату в приміщенні. В тому числі устаткування для обігріву, кондиціонування, зволоження і осушення повітря в приміщенні.

м. Харків вул. Мала Панасівська, б. 4/7, БЦ "Пушка", оф. 204
Osushiteli.ua Львів

Львівська філія інтернет-магазину ОСУШУВАЧІ - спеціалізованого ресурсу з продажу і впровадження осушувального обладнання. Пропонуємо різноманітні моделі побутових, мобільних, промислових осушувачів і систем осушення повітря. Надаємо послуги з монтажу та сервісного обслуговування.

79058 г. Львов пр-т Черновола, 59 1 этаж
Вент Альянс

ВЕНТ АЛЬЯНС ТОВ - компанія, яка спеціалізується на поставках високоякісного вентиляційного обладнання та систем кондиціювання, а також комплектуючих. Вся представлена продукція має відповідні сертифікати якості, що підтверджує безпеку і тривалий термін експлуатації.

м. Київ вул. Старосільська 1У, 3 поверх оф.3
ВСЕ ДЛЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Підприємство «Вентлюкс» продає кліматичне обладнання і виконує повний комплекс робіт з проектування, виготовлення систем вентиляції, сервісного обслуговування, а так само монтаж систем вентиляції та кондиціювання. Ми виконаємо роботи будь-якої категорії складності, як для побутових, так і для великих промислових приміщень.

обл. Київська м. Ірпінь, вул. Соборна 118 Б
Hamsters

Інтернет-магазин, що пропонує широкий вибір кліматичного обладнання та інші товари для будинку, відпочинку та роботи.

м. Київ, Чоколівський бульвар, 19-а, оф. 2
Sun Service

Інтернет-магазин кліматичної техніки SUN SERVICE пропонує великий вибір високоякісних і надійних систем і устаткування для генерації сонячної електроенергії, кондиціювання, вентиляції та опалення для заміського будинку, офісу або міської квартири.

м Львів, вул. Зелена, 149-А

Сторінки

Наверх