Захист від корозії при зберіганні кузовних деталей автомобіля

Зберігання кузовних деталей - як захистити від корозії

Сухе повітря захищає металеві автодеталі.

  Середньорічний рівень відносної вологості в Україні становить приблизно 65-70% в залежності від переважаючих погодних умов. Для порівняння, оптимальним балансом концентрації вологи в повітрі є 40-60%. Якщо ж говорити про автомобільну промисловість, то для зберігання металевих кузовних частин потрібно сухе повітря з максимально допустимим рівнем вологості, що не перевищує 40-50% і дає можливість запобігти появі корозії. Але, як показує практика, кузовні деталі авто найчастіше зберігаються на складах з непридатним мікроліматом, або ж в старих будівлях, в яких вентиляція фактично відсутня, що означає одне - вологість накопичується всередині будівлі і не виходить назовні, тому починає згубно впливати на все, що знаходиться всередині, викликаючи корозію, цвіль та іржу. Необхідних значень можна досягти (і підтримувати їх) за допомогою наших промислових осушувачів та додаткових нагрівачів - так Ви зможете зберігати всі деталі в ідеальному стані, при чому, не прикладаючи до цього зусиль. Принцип такий: Ви вмикаєте осушувач повітря і все - він самостійно видаляє непотрібну вологу та зупиняється при досягненні 40-50%, далі він працює на підтримку цих параметрів.

callback-form  Перевірка показників вологості з метою подальшого захисту від корозії є однією з головних задач для підтримки оптимального мікроклімату в автомобільній промисловості. На всіх етапах виробничого ланцюжка вкрай важливо забезпечити налагоджену циркуляцію і кондиціонування повітря, а в приміщеннях для зберігання деталей особливу увагу потрібно приділити саме осушенню. Високопродуктивні пристрої серії TTR ідеально підходять для осушення тих складських приміщень і зон, в яких зберігаються кузовні елементи та інші автомобільні деталі. Ці адсорбційні осушувачі доступні в декількох мобільних і стаціонарних версіях - наші експерти з питань клімату з команди промислових послуг із задоволенням допоможуть вам знайти ту модель, яка ідеально підійде саме Вам.

 

 Пірометр і гігрометр Trotec - купити в Україні Осушення та додатковий підігрів зон зберігання

  Якщо в холодну пору року потрібно додаткове підігрівання сховищ з кузовними елементами, ми радимо звернути увагу на мобільні нагрівальні пристрої з асортименту продукції Trotec. Незважаючи на те, що тепле повітря поглинає більше вологи, використання одних тільки додаткових нагрівачів ми рекомендуємо лише в тому випадку, якщо рівень вологи був знижений заздалегідь. Кімнатна температура і вологість є чутливими до будь-яких змін комбінацій і для того щоб забезпечити надійний захист від корозії вони повинні точно вимірюватися та контролюватися. Для цієї мети ми пропонуємо безліч вимірювальних приладів, таких, наприклад, як термогігрометри T210 і T260. Останній може також використовуватися в якості лазерного пірометра та генератора сигналу тривоги для точки роси. Крім того, реєстратори даних серії MultiMeasure Professional, DL200H або DL200X, що випускаються в Німеччині, надають різноманітні можливості для довгострокових вимірювань і захищені від несанкціонованого доступу. Просимо взяти до уваги, що вищевказані моделі відсутні в нашому каталозі, але ми здійснюємо їх поставку під замовлення.

Як зберігати кузовні деталі правильно

Розробка та пробний запуск: скористайтеся нашими промисловими послугами

  Для промислових споживачів компанія Trotec (Україна) пропонує не просто обладнання, а й комплексний супровід, який надається інженерами нашої компанії і включає в себе: аудит поточного рівня вологості в Вашому приміщенні, підбір обладнання спільно з інженерами виробника Trotec на основі особливостей Вашого будинку та елементів , які в ньому зберігаються, а так само монтаж, пуско-налагодження та консультація щодо подальшої експлуатації.

  Працюючи з нашим обладнанням, ми попередньо перевіряємо його функціонування при продажу і при надходженні в Україну, незалежно від того, мова йде про обладнання тимчасового використання або стаціонарного. Лише після того, як вимірювання підтвердять, що наші осушувачі можуть належним чином контролювати вологу і температуру зберігання, ми здійнимо їх поставку до Вас на об'єкт. Вибравши осушувачі Trotec, ми впровадимо та запустимо узгоджене рішення, яке захистить Ваші сховища від згубного впливу корозії.

{{brief}}

Наверх