Надійність та якість: осушення сховищ для добрив

Осушення в сховищі для добрив

  Високий рівень вологості становить серйозну небезпеку для такої гігроскопічної продукції, як добрива. Використання високоефективних осушувачів від Troteс гарантує підтримку оптимального клімату в зонах зберігання мінеральних добрив.

 

  Виробництво гігроскопічних матеріалів в хімічній промисловості вимагає певних навичок, знань і навіть інтуїції. Потрібно розуміти, що такі речовини зовсім не водостійкі і легко поглинають вологу, що міститься в навколишньому повітрі. Все це може призвести до катастрофічних матеріальних втрат. Такі субстанції мають властивість зв'язувати воду, після чого вони починають злипатися, утворюючи грудки, і в гіршому випадку, стають зовсім непридатними для подальшого використання. Гарним прикладом є добрива - якщо рівень вологості в сховищі перевищує норму, вони поглинуть вологу та почнуть міняти структуру і комкуватися. Ось чому правильні кліматичні умови особливо важливі для складських приміщень з подібними товарами. Так як же організувати правильне зберігання мінеральних добрив? Стаціонарні осушувачі серії TTR  видаляють вологість з навколишнього середовища і таким чином захищають чутливі матеріали. Найсучасніші та ефективні технології від Trotec не тільки забезпечать високу якість виробленої продукції, але також задовільнять вимоги найвибагливіших клієнтів!

callback-form  При обробці, упаковці та зберіганні водопоглинаючих виробів необхідно підтримувати постійні кліматичні показники - це єдиний спосіб за допомогою якого виробник може забезпечити високу якість товарів для своїх клієнтів. Тут ключове значення має таке поняття як рівноважний вміст вологи. Це означає, що вміст вологи продукції повинен знаходитися в рівновазі з відносною вологістю навколишнього повітря. Тільки таким чином можна гарантувати, що гігроскопічна речовина не поглине занадто багато води з повітря, що, згодом, може призвести до псування цілих запасів такого товару. Один із прикладів - це зберігання добрив і хімікатів. Останні легко поглинають воду, що призводить до швидкого утворення грудок, загустіння та злипання. З цієї причини вкрай важливо щоб приміщення, в яких знаходяться такі органічні речовини, були закриті, а контейнери для зберігання мали спеціальне покриття і не розташовувалися поруч з системами каналізації, стічними або ґрунтовими водами. Крім логістичних стандартів, яких необхідно дотримуватися, велику роль відіграє використання спеціального обладнання. Лише застосовуючи висококласні системи осушення можна надійно захистити вміст сховищ. Для цих цілей Trotec пропонує широкий вибір осушувачів, здатних забезпечити найкращі умови для вироблених матеріалів.

 

Як осушити вологу на складі добрив Что відбудеться, якщо не осушувати повітря в таких сховищах

  Коли удобрювальні матеріали поглинають вологу і починають злипатися та комкуватися, це, не тільки візуально псує товар, але що ще гірше - через поглинання вологи знижуються його якісні характеристики. Живильні речовини втрачають свої властивості, значно знижуються можливості для належного зберігання, виробничі агрегати починають ламатися, засмічуватися і вимагають складного, а отже, дорогого ремонту та очищення. Крім цього, підвищені вологісні показники провокують зростання цвілі, бактерій та грибка. Все це може призвести до значних економічних втрат, а також негативно позначиться на іміджі компанії. Але цього можна уникнути, використовуючи новітні технології осушення в сховищах від Trotec.

 

  Професійні технології для ефективного осушення

  Осушувальне обладнання серії TTR надійно та ефективно зберігає такий вид гігроскопічної продукції, як добривні засоби. Дане обладнання є в двох варіантах: у вигляді промислових мобільних осушувачів, які відрізняються універсальністю та можуть використовуватися тоді і там, де це необхідно, або ж як постійні стаціонарні агрегати, які безперервно працюють, підтримуючи задані кліматичні показники в складських зонах.

 

Надійність та низькі експлуатаційні витрати

  Незалежно від того, чи використовуєте Ви мобільну лінійку осушувачів або стаціонарне обладнання - моделі серії TTR від Trotec мають ряд загальних характеристик: вони надзвичайно міцні, не вимагають особливого обслуговування і відрізняються гнучкою конфігурацією налаштувань. У всіх пристроях застосовуються професійні технології, що забезпечують виробництво висококласних добрив. Зокрема, стаціонарні осушувальні прилади, такі як Trotec Trotec TTR 1400 чи Trotec TTR 2800, гарантують ефективне і безперервне осушення з надзвичайно високою продуктивністю навіть при найнижчій точці роси. Крім цього, обсяг сухого повітря, що надходить, може регулюватися безступінчато. Завдяки внутрішній рекуперації тепла і довговічній роботі сорбційних роторів, прилади даної лінійки є одними з найекономічніших в своїй категорії. Всі промислові агрегати цієї серії розроблені і виготовлені в Німеччині у відповідності з найвищими стандартами.

  Важливо пам'ятати, що для кожного приміщення потрібно робити проектний підбір обладнання, тому потрібно враховувати, що для конкретного сховища підійде своя модель осушувача. Відмінний вибір можна зробити ознайомившись з лінійкою TTR 200-500 D. Моделі з цієї серії добре себе показали в цій сфері промисловості, при цьому різноманітність моделей дозволяє вибрати потрібний, за технічними характеристиками, агрегат.

Адсорбційні осушувачі для зберігання добрив

Використання осушувачів TTR в сховищах з добривами це:

  • німецька якість, яке забезпечує ефективне осушення, запобігаючи утворенню грудок та склеювання виробів;
  • збереження гігроскопічних товарів;
  • широкі функціональні можливості навіть в стандартній комплектації;
  • потужні і надійні моделі для стаціонарного та мобільного використання;
  • компактні агрегати, які не потребують частого обслуговування;
  • краще співвідношення ціни та якості.

 

Консультація спеціалістів

  Експерти служби виробничо-технічної підтримки Trotec будуть раді допомогти Вам у підборі необхідного агрегату. Отримавши Вашу заявку, наші фахівці виїдуть на об'єкт і допоможуть визначити, яким технічним вимогам повинно відповідати обладнання для Ваших потреб.

{{brief}}

Наверх